O mně

Proč se poradna jmenuje Berunka?

Objevují se dotazy, proč se moje poradna jmenuje Berunka a jestli je zaměřená jen na děti?

Myslím si, že v každém z nás zůstal kousek dítěte, proto jsem se rozhodla svoji poradnu pojmenovat Berunka, i když to může evokovat zaměření pouze na děti. Není tomu tak, návštěvníky poradny jsou lidé všech věkových kategorií – dospělí, studenti i děti.

Pár slov o mně

Již od studentských let jsem se velmi zajímala o psychologii a aktivně snažila psychicky podporovat nejenom pacienty hospitalizované v nemocnici, kde jsem donedávna pracovala jako zdravotní sestra. Při rozhovorech s těmito lidmi, ale také s přáteli či známými, jsem měla pocit, že to, že je vyslechnu a sdílím s nimi jejich trápení, nebo se vyjádřím k jejich potížím, často nestačí. Trápila jsem se tím, že mám stále takzvaně prázdné ruce. Metoda kineziologie One Brain pro mě znamená vlastně zázrak. Najednou mohu lidem v nouzi nabídnout zcela konkrétní pomoc a posílit tak jejich naději na uzdravení.

V roce 2015 jsem ukončila studium na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Institutu mezioborových studií s titulem bakalář státní zkouškou z psychologie a pedagogiky.

Kineziologii One Brain jsem vystudovala u Mgr. Miloslavy Rutové v Plzni. Kineziologickou poradnu Berunka v Brně jsem otevřela v červenci 2016.

Bc. Věra Dvořáková

Moje certifikáty

Certifikat_TIOC_Level_1Certifikat_TIOC_Level_2Certifikat_TIOC_Level_3Certifikat_TIOC_Level_4 certifikat_tioc_level_5 certifikat_tioc_level_6certifikat_tioc_level_7  

Certifikát z kurzu Alergie

certifikat_tioc_oneday_allergies