Přednáška na téma Kineziologie One Brain v Brně 23.5.2016

Vážení přátelé,

Srdečně vás zvu na přednášku Kineziologie One Brain, která se koná v pondělí 23.5.2016 od 16 hod v Barokním sále Místodržitelského paláce Moravské galerie na Moravském nám. 1 v Brně.

V kineziologii vidím způsob, jak se takzvaně „sami zachránit“. Terapeut pomocí svalového testu dokáže vystopovat a odblokovat zablokovanou energii v těle způsobenou nezpracovanými negativními zážitky z minulosti. Tyto bloky mohou způsobovat řadu psychických a psychosomatických potíží, jak je nejistota, strach, různé nevysvětlitelné bolesti, nespavost a třeba i nevysvětlitelné problémy s početím, které nyní trápí velké procento populace. Odblokování a celá řada možných korekcí dokáže odstranit stres z daného problému. Člověk se uvolní a pomocí tzv. samoléčení se může svých potíží zcela zbavit. Kineziologii nyní studuji a jsem překvapena, jak neuvěřitelné možnosti tato metoda nabízí.

Přednášku povede velká propagátorka metody kineziologie One Brain, charismatická terapeutka a lektorka paní Mgr. Miloslava Rutová z Plzně, u které nyní studuji. Paní Rutová tuto techniku blíže vysvětlí na praktických příkladech a odpoví na všechny vaše dotazy.

Na vaši hojnou účast se těší

Věra Dvořáková

 

Přednáška Míla Rutová 2016

1 komentář u „Přednáška na téma Kineziologie One Brain v Brně 23.5.2016

  1. Cau Beru,
    jako jeden z nejvetsich Fans Ti posilam pozdrav z pionyrskeho tabora NSR a preju si / Ti aby se tento web stal nejvyhledavanejsim pro rady a reseni kdyz neco z jakehokoliv nepochopitelneho duvodu nefunguje. Na prednasku bohuzel nemuzu i kdyz bych moc rad sedel v prvni VIP rade ale to si urcite za par mesicu sednu ale uz na prednasku kde budes na forbine prednaset Ty. Hodne stesti drzim palecky. Cues Blues Luis de Funes 2D Fik 3D Shrek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..