Ledvinové kameny

Před dvěma lety jsem pracovala s mladým mužem (říkejme mu A.), který měl dlouhodobě problémy s ledvinami a ledvinovými kameny. S jeho laskavým svolením zde uvádím část naší korespondence. Tomuto příběhu jsem se rozhodla dát větší prostor, protože si myslím, že vás může inspirovat k řešení nejen psychických, ale i zdravotních problémů pomocí kineziologie One Brain.

Mail z listopadu 2016:

Obracím se na vás s prosbou a dotazem, zda jste schopná mi pomoci s řešením mého dlouho trvajícího zdravotního problému. Je mi 31 let a od 5 let mám indikovány potíže s ledvinami. Konkrétně se mi vytváří ledvinové kameny všeho druhu. Zhruba do dvacátého roku mého života problémy nebyly tak významné a omezující. V posledních dvanácti měsících jsem však prodělal tři extrakce a čekají mě v nejbližší době další dvě. Lékaři mi oznámili, že jsem ojedinělý případ a že neví co se mnou. Lékaři se však zaměřují primárně na ledviny a metabolismus. Myslím si, že řešení by ale mělo být komplexnější. Chci tento problém vyřešit jednou pro vždy a vím, že musím začít u sebe, ale nevím kde. Dodržování dietního a pohybového režimu v kombinaci s pojídáním medikamentů už se pro mě stalo životní rutinou. Bohužel bez významného zlepšení.
Prosím o vaši odpověď, zda mi můžete pomoci.

K práci na tomto problému jsme se skutečně sešli v lednu 2017. Jako téma jsme zadali „stres, který způsobuje ledvinové kameny“.

Mail z 22. března 2017:

Ahoj Věrko,
rád bych Ti sdělil, že po naší schůzce, kde jsme nastartovali odbourávání a kamínků v ledvinách, se cítím neskutečně nabitý… Věřím, že kamínky mizí a nové se nevytvářejí. Vše jím a dělám v přesvědčení, že je to pro mě správné ve všech ohledech. Je ale zajímavé, že cca měsíc po našem setkání se ve mě začala objevovat.. nevím jak to přesně popsat… asi větší temperamentnost, možná drzost a snadněji se „vytočím“ a zvýším hlas, ale hned po té se uklidním a mám „čistou hlavu“. Nevím jestli je to dobře, ale mám pocit, že si ty „bolesti“ s sebou už nenosím. Snad je to dobře.
Zítra jdu na vyšetření po dvou měsících 🙂 Těším se, až mi doktor sdělí, že jsem čistý a poškrábe se na hlavě s otázkou „Jak jste to dokázal?“

Moje odpověď:

Ahoj A.,
Tvoje zprava mě neskutečně potěšila. Jsem moc ráda, že na sobě pociťuješ změny. Skvělá je každá změna k lepšímu a i to, že dokážeš dávat průchod svým emocím je pozitivní :-).Kdybys chtěl znovu přijít, ráda Tě uvidím. Na zítra moc držím pěsti, aby testy vyšly lépe, než dřív.
Posilám Ti energii.
Věrka

Mail z 23. března 2017:

Ahoj,
za všechno moc děkuji. Výsledky:
– levá – o dva kameny méně
– pravá – žádný kámen 🙂 (vyčištěno zákrokem a pevnou vírou)
časem se určitě ozvu 🙂

Moje odpověď:

Ahoj A.,
jsem strašně ráda a moc gratuluji k tomu velkému úspěchu :-):-). Budu Tě dávat ostatním lidem za příklad ;-).
Prožívám tu radost s tebou.
Věrka

Potom jsme se delší dobu neviděli ani neslyšeli a v září 2018 přišel od něj další email:

Mail ze září 2018:

Ahoj Věrko,
už jsou to skoro dva roky, co jsem u tebe byl na schůzce za účelem zrušit ledvinové kameny a posílit ledviny jako takové. Dnes jsem měl pravidelnou kontrolu. Hádej jaké jsou výsledky? Kamínky se netvoří! Ledviny fungují na 100 %, krev je čistá, bez nežádoucích látek a moč bez jakýchkoli kyselin, bílkovin ani krvinek. Doktor nechápe. Já už asi ano. Snad. Všechno je to v hlavě, víře a jak se stavíme k sobě a svému okolí.
Moc děkuji. Ovlivnilo to i ostatní stránky mého života, z drtivé většiny pozitivně.
Děkuji za tvou odezvu a těším se…
Měj se úžasně. 🙂

Závěr

Tyto úžasné výsledky jsou podle mého názoru dány hlavně jeho obrovským odhodláním svoje zdravotní problémy vyřešit. Přispělo k tomu i to, že A. poctivě cvičil vytestované korekce a některé texty z korekcí používá aktivně dodnes. Skvělé na tom je, že k těmto výsledkům stačilo pouze jedno kineziologické sezení.

Tento mladý muž souhlasil se zveřejněním svého příběhu mimo jiné z toho důvodu, že jak sám říká: v rámci své proměny vše co teď dělám, dělám s ohledem na to, abych při tom pomáhal i ostatním lidem.

Další zkušenosti mých klientů můžete najít na stránce Příběhy z mé praxe.

Příspěvek byl publikován v rubrice Příběhy z mé praxe a jeho autorem je berunka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..